+ 48 607 856 070 biuro@spokojnyazyl.com

Justyna
Tyburska

 

Jestem licencjonowanym zarządca nieruchomości. W swej działalności koncentruje się na kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami mieszkalnymi, tj. mieszkaniami, domami, apartamentami oraz obsługą najmu.
Od ponad 10 lat zajmuje się najmem i obsługą nieruchomości przeznaczonych pod najem krótko i długoterminowy na Mazurach.
Do kogo skierowana jest oferta?
👉  Moja oferta skierowana jest do Właścicieli nieruchomości mieszkalnych, którzy ze względu na swoje miejsce zamieszkania, brak czasu lub ochoty nie mają możliwości zajmowania się sprawami związanymi z wynajętymi lokalami w Giżycku i okolicy.
👉  Dla inwestorów, którzy posiadają od jednego do nieskończoności lokali na wynajem. Opiekując się mieszkaniem, domem, apartamentem wyręczę Państwa ze wszystkich obowiązków związanych z najmem krótkoterminowym.
👉  Działając jako Państwa pełnomocnik poszukam najemców krótkoterminowych, dopilnuję wszelkich formalności a na koniec przedstawię sprawozdanie z działalności w Państwa lokalach.
Serdecznie zapraszam
Justyna Tyburska
Licencja zawodowa w zakresie Zarządzania Nieruchomościami nr 28933 nadana przez Polską Federację Rynku Nieruchomościami w zakresie Zarządzania Nieruchomościami

Oferta zawiera

Najem

Techniczne utrzymanie nieruchomości

Obsługa księgowa

Przygotowanie do sezonu

Najem

Zarządzanie najmem

długo i krótkoterminowym:

👉 Kompleksowa realizacja czynności związanych z wynajmowanym apartamentem czy domem, w tym: przygotowanie i prowadzenie oferty na portalach turystycznych Booking, Airbnb, kontakt z gośćmi, grafikrezerwacji, przyjęcie gości, prowadzenie ewidencji najmu, drobna obsługa techniczna, sprzątanie, pielęgnacja zieleni (według oferty).
👉 Działania marketingowe w celu rozpowszechnienia informacji o obiekcie. Gwarancja działań i dyskrecji zarówno właściciela apartamentu, domu jak i najemcy.
Obsługa księgowa
👉 Prowadzenie zestawień i rozliczeń finansowych związanych z najmem. Prowadzenie rozliczeń kosztowych całej nieruchomości.
Techniczne utrzymanie nieruchomości
👉 Opieka techniczna nad nieruchomościami czyli kontrola i usuwanie wszelkich usterek. Kontrola nad utrzymaniem porządku i czystości domków, pomieszczeń i urządzeń.

Wyślij wiadomość

Zastanawiasz się nad wynajmowaniem swoich nieruchomości i masz pytania?
Napisz wiadomość, wkrótce odezwę się do Ciebie.